Novijeg je datuma i nalazi se u mirnom delu Gerakinija na oko 80m od obale, a na 150m od uredjenog dela plaže. Izuzetno komforni i kompletno opremljeni duplexi za 3-6 osoba se nalaze u prizemlju i na prvom spratu. Svi imaju TV i klima uredjaj čije je korišćenje uključeno u cenu, kao i signal za besplatno korišćenje bežičnog interneta. Svaki duplex ima svoje parking mesto. Svakako jedan od najlepše uređenih i najluksuznijih smeštaja iz naše ponude.
Program putovanja obuhvata:
- smeštaj u odabranoj kući, na bazi najma smeštaja, za odabrani broj noćenja
- prevoz u slučaju da se radi o paket aranžmanu (cena sa zvezdicom *) ili u slučaju da je prevoz posebno doplaćen (ukoliko za određeni datum nije postojala ponuda paket aranžmana).
Program putovanja ne obuhvata:
- zdravstveno putno osiguranje
- turističku taksu, u iznosu od 0,5 eur po danu po smeštajnoj jedinici;
Naplata boravišne takse će biti vršena na destinaciji.
- fakultativne izlete u organizaciji lokalnog partnera u Grčkoj
- ostale nepomenute troškove
....
USLOVI I NAČIN PLAĆANJA APARTMANSKOG SMEŠTAJA:
Rezervacija se smatra konačnom prilikom uplate 40% od celokupnog iznosa aranžmana. Preostalih 60% aranžmana potrebno je uplatiti do 30 dana pre puta.
Dinamika plaćanja:
1. UPLATA U CELOSTI prilikom rezervacije.
2. UPLATA NA RATE uz akontaciju od 30%. Sve rate se obračunavaju u EUR-ima, a naplaćuju u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke, na dan dospeća rate i dospevaju najkasnije do 15-og u mesecu.
- ČEKOVIMA na do 12 MESEČNIH RATA BEZ UVEĆANJA Iznos pojedinačne rate bi bio obračunat u eurima, a stvarna naplata bi bila u kešu ili čekovima u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan donošenja ili dospeća rate, najkasnije svakog 15-og u mesecu. Za rate koje dospevaju tokom ili posle iskorišćenog aranžmana, neophodno je deponovanje čekova u agenciji 15 dana pre polaska, uz napomenu da poslednja rata dospeva najkasnije 15.12.2023.
- preko ADMINISTRATIVNE ZABRANE na do 12 MESEČNIH RATA BEZ KAMATE. Rata se obračunava u eurima, a stvarna naplata se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate, uz napomenu da poslednja rata dospeva najkasnije 15.12.2023.
-KREDITNIM KARTICAMA BANKE INTESA I KOMERCIJALNE BANKE na do 6 mesečnih rata. Ova vrsta plaćanja se odnosi na korisnike kreditnih kartica, koje imaju adekvatne kartice odobrene za plaćanje na rate od strane poslovne banke i ne može se smatrati uplatom u celosti.
-Putem penzionog ceka odn.Administrativne zabrane sa PIO fondom,na do 12 mesečnih rata bez kamate, a nakon provere i odobrenja filijale fonda koji isplaćuje penziju i uz dostavljeni poslednji penzioni ček. Poslednja rata dospeva do 15.12.2023.
3. PLATNE KARTICE Visa, Master, Dina, Maestro i American Express.
4. KREDIT BANKE po uslovima koje određuje banka na dan sklapanja ugovora.
Popusti za rane uplate:
Popusti sa sajta se odnose na rezervacije izvršene do 23.02.2023.
Za rezervaciju je neophodna uplata u visini od 40% cene aranžmana koja se može izmiriti u dve rate od po 20% , jedna prilikom uplate i druga do 23. Februara 2023. Za izvšene rezervacije popust za određenu kuću će biti istaknut na web stranici (u % za najam ili iznosu u eur za paket aranžmane) i važiće samo u trenutku prijave tj. dok je aktuelan na stranici. Popust se može korigovati u skladu sa raspoloživošću kapaciteta.
POPUST KAO I DODATNI POPUST NA PAKET ARANŽMANE, SE PRIMENJUJE ZA PUTOVANJA U PERIODU 20.05-06.09.
Dodatni popust od 10% za najam, odnosno 10 eur za paket aranžmane, za uplatu u celosti prilikom rezervacije, a najkasnije do 23.02.2023. Dodatni popust se sabira sa popustom koji je objavljen na web stranici pored svake kuće.
....
Autobuski prevoz:
Za prevoz se koriste udobni visokopodni i spratni luksuzni turistički autobusi sa TV/VIDEO I klima uređajem. Po dolasku gostiju u letovalište, goste sačekuju predstavnici koji gostima prevoze prtljag od autobusa do ispred kuće. Transferi, do i od Novog Sada, do i od Beograda, odnosno do i od mesta priključenja autobusu na relaciji Subotica-Novi Sad-Beograd-Niš-Sitonija, mogu biti organizovani minibusom, kombijem ili putničkim automobilom, a u zavisnosti od broja putnika. Polazak je dan ranije u odnosu na prvi dan korišćenja apartmana. Mesta polaska autobusa iz svakog grada su objavljena na internet stranici. Organizator zadržava pravo promena mesta polaska o čemu će gosti biti blagovremeno obavešteni. Dva dana pred put, na internet stranici možete online dobiti informacije o broju vašeg autobusa i broju sedišta. Polazak iz Beograda je sa glavne autobuske stanice u 20:00. Agencija svojim putnicima bezbeđuje peronske karte. Okvirno vreme polaska iz ostalih mesta je navedeno u tabeli, tačno vreme polaska će biti potvrđeno pre polaska na put. Povratak iz letovališta u zavisnosti od mesta je između 17-19h po lokalnom vremenu.
Željeno sedište i dodatno sedište:
Raspored sedenja je određen redosledom prijave. Ukoliko stranke imaju želju da odaberu sedište, to je moguće uz doplatu od 15 eur-a po osobi. Sa detaljnim uslovima usluge željeno sedište se možete upoznati na našoj web stranici. Za sve one koji žele više komfora i prostora tokom putovanja autobusom uvodimo i novu uslugu dodatno sedište. Za putnike koji žele garantovano dodatno sedište ovu uslugu nudimo po ceni od 50 eur-a. Ukoliko je putnik odlučio da koristi uslugu željeno sedište, pored doplate za dodatno sedište od 50 eur-a potrebno je da se i za to dodatno sedište doplati 15 eur-a za uslugu željeno sedište.
AUTOBUSKI PREVOZ SRBIJA-SITONIJA |
|||
CENE PREVOZA |
|||
Mesto polaska |
ODRASLI |
DECA do 12 god |
Vreme polaska |
SUBOTICA |
80 |
65 |
16:30 |
BAČKA TOPOLA |
80 |
65 |
16:45 |
SOMBOR |
80 |
65 |
16:30 |
KIKINDA |
80 |
80 |
16:15 |
SENTA |
80 |
80 |
16:00 |
ZRENJANIN |
75 |
60 |
17:30 |
SR.MITROVICA |
75 |
60 |
18:15 |
RUMA |
75 |
75 |
18:30 |
VRŠAC |
75 |
75 |
17:30 |
PANČEVO |
70 |
55 |
19:00 |
NOVI SAD |
65 |
50 |
18:30 |
BEOGRAD |
65 |
50 |
20:00 |
ČAČAK |
75 |
75 |
19:30 |
KRALJEVO |
75 |
60 |
20:00 |
KRAGUJEVAC |
70 |
55 |
21:00 |
KRUŠEVAC |
70 |
55 |
21:50 |
NIŠ |
55 |
55 |
22:30 |
Sopstveni prevoz:
Za goste koji koriste sopstveni prevoz ne postoji niti doplata niti dinarski deo aranžmana. Gosti se po dolasku u letovalište javljaju predstavniku koji ih smešta u studije/apartmane.
....
VAŽNE NAPOMENE:
- Promena datuma putovanja, kao i promena smeštaja, tretiraće se kao otkaz putovanja.
- Troškovi promene već potvdjenih rezevacija (zamena putnika, način prevoza, mesto ulaska i slično) su 500 dinara po rezervaciji.
- Organizator putovanja ne garantuje spratnost, pogled, broj smeštajne jedinice, sediste u autobusu ili avionu, ukoliko to nije predvidjeno cenovnikom i Programom putovanja uz mogućnost doplate.
- Na dodatne usluge (doplata za klimu, polupansion, transfer iz Novog Sada itd.), iskazane u cenovniku, ne odobravaju se popusti.
- U objektima gde je naglašeno postojanje Wi Fi-a, Organizator putovanja ne može garantovati kvalitet i brzinu protoka internet konekcije.
- U slučaju nedovoljnog broja putnika na prevozu, postoji mogućnost transfera drugim vozilom sa dela puta do (ili sa) destinacije.
- Maloletna lica, ukoliko putuju bez oba ili sa jednim roditeljem, moraju imati saglasnost roditelja koji ne putuje, overenu kod notara.
- Proveriti 2 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa
- Turistička agencija određuje mesto polaska i povratka. Kod autobuskih aranžmana predviđene su pauze radi usputnog odmora na oko 3 do 4 sata vožnje. Zaustavljanja su na usputnim stajalištima ili benzinskim pumpama, u zavisnosti od uslova na putu i raspoloživosti kapaciteta stajališta. Sedišta u autobusu su numerisana i zavise od vremena prijave za aranžman. U autobusu dete preko 2 godine mora imati svoje sedište (ne može sedeti u krilu)
- Organizator ne snosi odgovornost za sve informacije date usmenim putem, kao i za informacije dobijene od strane subagenata (posrednika u prodaji aranžmana). Validan je samo pisani program putovanja istaknut u prostorijama agencije i na sajtu organizatora putovanja.
- Organizator putovanja zadržava pravo promene programa putovanja usled nepredviđenih objektivnih okolnosti (npr. gužva na granicama, gužva u saobraćaju, zatvaranje nekog od lokaliteta predviđenog za obilazak...)
- Organizator putovanja zadržava pravo korekcije ugovorene cene pre početka putovanja usled promene na monetarnom tržištu, promene u tarifama prevoznika i u zakonom predviđenim slučajevima
- Klijenti su u obavezi da se upoznaju sa ugovorenim programom putovanja, uslovima plaćanja i Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja, i da svojim potpisom na prijavi/ugovoru o putovanju daju saglasnost sa istom
- Putnici koji poseduju inostrani pasoš dužni su sami da se informišu kod nadležnog konzulata o uslovima koji važe za odredišnu ili tranzitnu zemlju (vizni, carinski, zdravstveni i dr.) i da sami blagovremeno i uredno obezbede potrebne uslove i isprave
- Preporuka je, da se putnici sa novim crvenim pasošima, informišu o uslovima ulaska u zemlje Evropske unije (potrebna novčana sredstva za boravak, zdravstveno osiguranje, potvrde o smeštaju ...) na web-stranici Delegacije Evropske unije u Srbiji www.europa.rs ili u ambasadi ili konzulatu zemlje u koju putuju. Agencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju Evropske unije. Građani sa prebivalištem na teritoriji Kosova, vizu su dužni da pribave lično aplicirajući za istu u skladu sa zahtevima Konzulata zemlje u koju putuju.
- Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja organizatora. Molimo Vas da pažljivo pročitate Opšte uslove putovanja. Organizator licenca otp 88/22
....