Autobuski prevoz Bosna Hrvatska 

Novi Sad - Beograd - Dubrovnik

 

 

Cenovnik autobuskog prevoza

Mesto

Novi Sad

Beograd Lazarevac Ljig G. Milanovac Čačak Požega Užice Višegrad Ustiprača Goražde Foča Gacko Nevesinje
Dubrovnik 96 88 82 82 80 76 74 69 64 62 57 52 45 38
Trsteno 86 78 72 72 70 66 64 59 54 52 47 42 35 28
Slano 84 76 70 70 68 64 62 57 52 50 45 40 33 26
Ston 84 76 70 70 68 64 62 57 52 50 45 40 33 26
Neum 79 71 65 65 63 59 57 52 47 45 40 35 28 21
Opuzen 76 68 62 62 60 56 54 49 44 42 37 32 25 18
Metković 76 68 62 62 60 56 54 49 44 42 37 32 25 18

Popusti:

Deca od 0 - 12 godina 50% popusta

Povratna karta: jedan pravac x 2 minus 20%

 

Red vožnje autobuskog prevoza Dubrovnik - Neum - Mostar - Goražde - Beograd - Novi Sad

Vreme u polasku Stajališta Vreme u povratku
16.00 Dubrovnik 15.45
16.15 Trsteno 15.30
16.30 Slano 15.15
16.45 Ston 15.00
17.30 Neum 14.30
17.50 Opuzen 14.15
18.00 Metković 14.00
18.40 Čapljina 13.10
19.00/19.30 Mostar - Istočni kolodvor 09.30/12.30
21.00 Nevesinje 08.00
22.00 Gacko 07.00
23.00 Tjentište 05.20
23.30 Foča 04.50
00.20 Goražde 04.00
00.30 Ustiprača 03.50
01.00 Višegrad 03.20
03.30 Užice 01.30
04.00 Požega 01.00
04.30 Čačak 00.30
05.00 Gornji Milanovac 00.00
05.15 Ljig 23.45
05.45 Lazarevac 23.15
07.00 Beograd 22.00
08.10 Novi Sad 20.00

Linija saobraća svakodnevno na delu Novi Sad - Mostar

Na delu od Mostara do dubrovnika samo petkom, iz Dubrovnika za Mostar - nedeljom

 

yuta

generali osiguranje

opšti uslovi putovanja

ugovor o subagenturi